close
چت روم
فال روزانه | یکشنبه 1 شهریور 1394

شیک مدل | مدل لباس جدید

کاربر گرامي :

با عرض سلام

لطفا از این پس به آدرس زیر مراجعه نماييد.

شیک مدل

http://shikmodel.irبا تشکر
2519
فال روزانه | یکشنبه 1 شهریور 1394
http://aksmodel.rozblog.com/post/2519/فال-روزانه--یکشنبه-1-شهریور-1394.html
http://up.shikmodel.ir/up/aksmodel/Pictures/daily-omen.jpg
ماه تولدفال روزانه | یکشنبه 1 شهریور 1394

فال روز متولدین فروردین: ذات ثابت قدم شما امروز بسیار موردتقدیر قرار می گیرد. اگر نقشه و برنامه ای داشته باشید که خوب رویش فکر کرده باشید، امروز از سوی همه اطرافیان نشانه های تأیید را دریافت می کنید. شما می دانید که بهترین راه برای اقدام کردن چیست و حالا باید اعتماد به نفس داشته باشید تا روی ایده هایتان کار کنید. شروع کارها برایتان امروز راحت تر می شود زیرا ذهن شما با هارمونی بیشتری با قلبتان پیش می رود. رمانس با انرژی امروز بیشتر جنبه فکر و ذهنی می یابد. چیزهای زیادی هست که باید درباره آنها فکر کنید و حرف بزنید. به نظر می رسد که تمایز و فرقی بین حرف زدن در مورد موضوعات سبک و عادی و حرف های خاکی و صمیمی وجود دارد. باید منظورتان را بگویید تا هر دو حرف هم را درک کنید. امروز انتظار کار کردن را نداشته باشید، زیرا سلول های مغزی شما به استراحت نیاز دارند.

فال روز متولدین اردیبهشت: ممکن است که شما حس کنید مجبورید کاری را از روی حس وظیفه شناسی نسبت به اعضای خانواده و عزیزان انجام دهید. از این زمان برای کمک به افرادی که با خودشان مشکل دارند استفاده کنید. نگرانی شما برای دیگران امروز به نحو مهربانانه ای بیشتر نمود می یابد. هر کدام از ما حلقه ای از یک زنجیر هستیم. باید سهم خودتان را انجام دهید تا این حلقه تقویت شود. امروز از آن روزهایی نیست که شما آن را رمانتیک بنامید. دوست دارید زمان زیادی را صرف بحث کردن راجع به موضوعاتی کنید که به معنای درک عواقب انجام دادن و ندادن بعضی کارهاست. خاطرات را زیر و رو می کنید و بررسی هایی صورت می دهید. در نهایت فردا دیگر بحث های امروز را فراموش می کنید.

فال روز متولدین خرداد: امروز تفکر شما شفاف و زلال است، ولی برایتان سخت است که روی افکارتان کار کنید. نیرویی محدودکننده شما را بازمی دارد. حس نظم و دیسیپلین در شما گل کرده است و به شما یادآوری می کند که در کارهای خود کمی هم محافظه کار باشید. شما بیش از همه امروز را روزی با قوه محرکه بالا می یابید. شما و عشقتان ساعت ها وقت صرف صحبت کردن و گپ زدن می کنید و این صحبت ها البته شیرین و پرنشاط هستند. شما حرف خود را از لابلای شعرهایی که برایش می خوانید و جملات فلسفی تان به او می گویید و به تدریج منظور اصلی و پنهان خود را از میان کنایه ها و اشاره ها بیان می کنید. امروز روزی است که آن را هرگز فراموش نخواهید کرد. پس آن را به بهترین نحو سپری کنید و خوش بگذرانید.

فال روز متولدین تیر: رویکرد و رفتار آتشین شما امروز آنقدرها که می خواهید برایتان توجه نمی آورد. به خودتان فشار نیاورید که چیز را بدست آورید که به دردتان نمی خورد. با پافشاری بر چیزی که به روش شما انجام شود، فقط دشمنان بیشتری بدست می آورید و در هر کاری که می خواهید به انجام برسد با مانع روبرو می شوید. اگر رفتارتان سنجیده، آگاهانه و متواضعانه باشد، امروز موفق می شوید. شما امروز را زیاد مطابق میل خود نمی یابید. با انرژی امروز است که شانس داشتن روزی با گفتگوهای عمیق را پیدا می کنید و ریزه کاری های عشق و کیفیات عواطف را درک می کنید. امیدبخش ترین کار این است که تلاش کنید و عشقتان را متقاعد کنید شما را به تماشای فیلمی رمانتیک ببرد و یا اینکه اصلاً کاری نکنید و فقط بنشینید با هم حرف بزنید.

فال روز متولدین مرداد: امروز شما یک دقیقه یک چیز می گویید و دقیقه دیگری حرفتان را عوض می کنید. اغلب اوقات شما از یک شاخه به شاخه دیگری می پرید، ولی امروز احتمالاً در این مورد به شما گوشزد می کنند. امروز قبلاً از زدن هر حرفی خوب به آن فکر کنید. بلند فکر نکنید که همه بشنوند. روند فکری پیوسته شما ممکن است با تحلیل نهایی تان اشتباه گرفته شود و سردرگمی بوجود آید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که رابطه فعلی خود را با تغییر بعضی فاکتورها در مورد خودتان متحول کنید. چیزی به شما الهام می دهد و شما تجسمی از آن دارید. اگر تمایل داشته باشید که تعدیل هایی در ظاهر و شخصیت خود صورت دهید بهتر می شود. منتظر نمانید که همه چیز خود به خود سراغتان بیایند. خودتان باید عشقی که می خواهید را بیافرینید.

فال روز متولدین شهریور: تنشی که در فضا موجود است چیزی است که شما نیاز دارید تا از مسائل ناخودآگاهی که بر رفتارتان تأثیر دارد آگاه شوید. چیزهایی زیادی در دل دارید که باید بار آنها را از دلتان بردارید. هرچه در مورد درد و رنجی که افراد برایتان درست می کنند راستگوتر و صادق تر باشید، عشق بیشتری دریافت خواهید کرد. راه های ارتباطی را باز نگه دارید. فکر احتمالات موفقیت های آینده است که باعث می شود تلاش بیشتری بکنید و رابطه خود را بهتر کنید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که اهداف و برنامه های خود را تعیین کنید و بحث و گفتگوی صریحی در مورد به ثمر رساندن آنها با هم خواهید داشت.

فال روز متولدین مهر: دیگر نباید در مورد کسی که برای اهمیت زیادی دارید فداکاری کنید. شاید بگذارید فردی به رفتار اعتیادآور و خطرناک خود ادامه دهد فقط بدین دلیل که می خواهید از دعوا کردن با او اجتناب کنید. بدانید که این رفتار برای هیچ کدام از شما خوب نیست. هرچه بیشتر این دروغ را ادامه دهید، هر دو طرف بیشتر آسیب می بینند. صریح باشید و نگرانی های خود را رک و راست بگویید. امروز در یک مهمانی یا مناسبت اجتماعی واقعاً سر از پا نمی شناسید. جذابیت بسیار قوی و نیرومند می شود و برایتان سخت است که مقاومت کنید. شما عموماً روش ساده تری را برای رمانس ترجیح می دهید و رفتار طرف مقابل را کمی آمرانه می یابید. با این حال باید خوش بگذرانید.

فال روز متولدین آبان: شما در مورد غذا و خوراکی به مشکل می خورید. شاید حس خودارزشی شما در بالاترین و بهترین فرم خود نیست و سعی می کنید که این موضوع را با خرابکاری در رابطه خود جبران کنید. شما برای سلامت بیشتر و بهتر به غذای سالم نیاز دارید. بدن شما لیاقت احترام و سلامت را دارد و شما باید به آن سوخت سالم و مناسبی بدهید. شما امروز حس می کنید در صدر دنیا هستید. نه تنها حس می کنید که قوی هستید و می درخشید، بلکه توجه دیگران را جلب می کنید. اگر به دنبال شریک زندگی برای خود می گردید، لازم نیست کار زیادی بکنید. فقط باید خودتان باشید و فردی که طول موج یکسانی با شما دارد خود به خود به سمت شما جذب می شود.

فال روز متولدین آذر: اگر مسئله ای هست که باید آن را با شریک زندگی خود حل کنید، امروز بهترین زمان برای آن است. عقب نشینی نکنید فقط بدین دلیل که تعادل را در رابطه خود حفظ کنید. آرامش ذهنی خود را فدا نکنید. انکار واقعیت و مواجه نشدن با آن راه آسانی است و هیچ نفع و فایده ای برای شما ندارد. با خودتان، احساسات تان و دیگران صادق باشید. انرژی امروز اشتیاق شما را بیشتر می کند تا تلاش بیشتری در مورد رابطه خود انجام دهید. شما متوجه می شوید که دلیل اینکه شما رابطه عمیقی با او ندارید این است که شما عقب نشینی می کنید و نمی گذارد چیزهای واقعی و خوبی بین شما اتفاق بیفتد. اگر شروع کنید به ارتباط برقرار کردن و حرف زدن از ته دلتان، همه چیز تغییر می کند.

فال روز متولدین دی: امروز از تنش فرار نکنید. هر استرس عاطفی که تجربه می کنید امروز دوبرابر میشود اگر سریعاً به آن رسیدگی نکنید. لحظات را از دست ندهید و آنها را تجربه کنید. هرچه بیشتر به زمان حال بپردازید، کمتر در آینده افسوس خواهید خورد. هر موقعیت دردسر و مشکلی را که پیش می آید رفع و رجوع کنید و به پیشروی خود ادامه دهید. تا وقتیکه خودتان شروع به حرف زدن نکنید، افراد نیازها و نگرانی های شما را درک نمی کنند. با انرژی امروز شما بسیار تأثیرگذار خواهید بود. به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند شما را از انجام کاری که می خواهید انجام دهید یا به چیزی که می خواهید در دنیای عشق و عاشقی برسید باز دارد. اگر مجرد هستید با کسی ملاقات می کنید که جواب رویاهای شماست. روابط دائمی امروز با انرژی مثبتی تقویت می شوند.

فال روز متولدین بهمن: امروز در شروع روز برنامه ریزی کنید و نقشه ای بکشید که می خواهید تا شب چه کارهایی را تمام کنید. زمان خوبی برای پرداختن به خرده کارها و یا مسائلی است که نیاز به توجه بیشتری دارند. آگاه باشید که محدودیت ها و قید و بندهایی هست که باید روی آنها کار کنید. کارتان را ادامه دهید و سعی کنید حواستان توسط دیگران پرت نشود. تمرکز و دقت داشته باشید. امروز شما با احتمالات متفاوتی روبرو هستید و از بعضی از آنها خوشحال و راضی می شوید و از بعضی دیگر حوصله تان سر می رود. دوست دارید با شریک زندگی تان گپ بزنید و این صحبت ها کاملاً روشنگرانه هستند. ولی از اینکه از شما می خواهند که خودتان را عوض کنید ناراحت و آزرده می شوید. قبل از هر پاسخی خوب به چیزی که می خواهید بگویید فکر کنید. ممکن است با حرف هایی که می زنید خودتان را در دردسر بیندازید.

فال روز متولدین اسفند: شاید مجبور شوید که طرز فکر خود را عوض کنید تا با انرژی امروز و موقعیت های اطرافتان هماهنگ شوید. کمی احساس تمایل به تغییر به سمت فعالیت های ماجراجویانه و جدید می کنید، ولی با مقاومت بالایی روبرو می شوید و باید محتاط تر و پایدارتر عمل کنید. روش و طرز فکر پیشگامانه خود را کنار نگذارید و طعمه رفتار بی محابا و نسنجیده نشوید. زمان خوبی برای انجام کاری مثبت با دست هایتان است. هدیه بخرید و به عشقتان بدهید. انواع و اقسام بحث ها، غیبت ها، گپ های فلسفی و غیره امروز جریان دارد. ولی اگر در این کار افراط کنید دیگر شورش درمی آید. پس میانه رو باشید. اگر کاری برایتان پیش آمد یا قرار شد جایی بروید، باید به فکر ساعات که حوصله تان سر می رود هم باشید.

// گالري مدل لباس ins_cat_blog_id("گالري مدل لباس",'0'); ins_cat_blog_id("مدل لباس دخترانه",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس زنانه",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس مردانه",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس مجلسي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس شب",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس ماكسي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل مانتو و پالتو",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل كاپشن",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل دستكش",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس زمستاني",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس بهار",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس تابستان",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس پاییز",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس خارجي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس ايراني",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس كره اي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس هندي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس عربي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس تركي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس عروس",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس نامزدي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل ست لباس",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس داماد",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل كت و شلوار",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس و شلوار",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس بچه گانه",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس اسلامي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس بارداري",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس سارافون",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس گيپور و ساتن",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس ريون",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس دكلته",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل روسري و شال",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل لباس خواب و راحتي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل دامن",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل كت و دامن",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل شلوار و ساپورت",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل تاپ و تي شرت",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل تونيك",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("مدل سويشرت",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); ins_cat_blog_id("آموزش آشپزي",get_cat_blog_id("گالري مدل لباس")); // end گالري مدل لباس // گالري مدل آرايش ins_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ",'0'); ins_cat_blog_id("مدل آرايش",get_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ")); ins_cat_blog_id("مدل مو",get_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ")); ins_cat_blog_id("مدل ناخن",get_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ")); ins_cat_blog_id("آموزش مد و زيبايي",get_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ")); ins_cat_blog_id("مدل آرايش چشم و ابرو",get_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ")); ins_cat_blog_id("مدل آرایش و میکاپ عروس",get_cat_blog_id("گالري مدل آرايش ")); // end گالري مدل آرايش // گالري مدل هاي متفرقه ins_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه",'0'); ins_cat_blog_id("مدل كيف و كفش",get_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("مدل كلاه زنانه و مردانه",get_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("مدل جواهرات",get_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("مدل عينک زنانه و مردانه",get_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("مدل تزيينات و دكوراسيون منزل",get_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("مدل ساعت",get_cat_blog_id("گالري مدل هاي متفرقه")); // end گالري مدل هاي متفرقه // گالري عكس هاي متفرقه ins_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه",'0'); ins_cat_blog_id("عكس هاي خوانندگان مجاز ايراني",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس هاي مناسبتي",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس هاي عاشقانه",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس هاي جالب و ديدني",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("مطالب خواندني روز",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس هاي حيوانات",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس هاي كوچولو هاي ناز",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس بازيگران زن و مرد",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); ins_cat_blog_id("عكس مجري هاي صدا و سيما",get_cat_blog_id("گالري عكس هاي متفرقه")); // end گالري عكس هاي متفرقه // اس ام اس SMS ins_cat_blog_id("اس ام اس SMS",'0'); ins_cat_blog_id("اس ام اس جديد",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("پ ن پ جديد",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("جك هاي جديد",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس عاشقانه",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس تكيه دار",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس خنده دار",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس سركاري",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس طعنه دار",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس مناسبت ها",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس ضد دختر",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("اس ام اس غم و تنهايي",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); ins_cat_blog_id("داستان و رمان",get_cat_blog_id("اس ام اس SMS")); // end اس ام اس SMS // فروشگاه محصولات ins_cat_blog_id("فروشگاه محصولات",'0'); ins_cat_blog_id("فروشگاه مدل لباس و پوشاك",get_cat_blog_id("فروشگاه محصولات")); // end فروشگاه محصولات // فال روزانه ins_cat_blog_id("فال روزانه",'0'); // end فال روزانه